Raykon Yapı Mimarlık, 2021 yılında kurulmuş, modern tasarım, iç mekanlar ve peyzajlara odaklanan İzmir merkezli bir yapı-mimarlık şirketidir. Kuruluşumuzdan bu yana, çevresine uyum sağlayan ve yaşamaya teşvik edici olağanüstü konutlar ve özel çevreler sunuyoruz. Tam hizmet veren bir firma olarak, Raykon , projelerde baştan sona kadar bulunarak, müşterilerle başlangıçta kavramsallaştırılan fikirlerin sonuçlanmasını sağlar. Bu, danışmanlar, müteahhitler, ustalar ve sanatçılar gibi proje ekibinin tüm üyeleriyle yakın iş birliği yaparak başarılır.

İletişime Geçin!

Modern
İnsan
Mekanları

Raykon Yapı Mimarlık olarak, durumsal modernizmi uygulayan bir mimarlık firmasıyız. İnsan odaklı, öznel ve hümanist bir yaklaşımla projelerimizi ele alıyoruz. Müşterilerimizin hayallerini, mekânın potansiyellerini ve belediyenin, bütçenin ve zaman çizelgesinin sınırlamalarını dikkate alarak her projemizi özenle şekillendiriyoruz.

Vizyon

Bizim için başarının ölçüsü, müşterilerimizin bize, mekanların belki hayal ettikleri gibi görünmediğini ancak projenin başlangıcında istedikleri deneyimi yaşadıklarını söylediği andır. Çünkü “Modern İnsan Mekanları” tasarım anlayışımızla, estetik veya trendlere odaklanmanın ötesine geçiyor, mekanları kullanıcılarımızın beklentilerine uygun şekilde oluşturuyoruz.

Misyon

Raykon Yapı Mimarlık olarak, her proje için müşterilerimizin ihtiyaçlarını en düşük uygulama standartları olarak ele alarak, ideal mekanları yaratmak için ilerliyoruz. İnsanları ve deneyimlerini merkeze alan bu felsefe, tasarım sürecimizin temelini oluşturuyor.

Gelişmelerden haberdar olmak için bize abone olun

Newsletter


    Gelişmelerden haberdar olmak için bize abone olun

    Newsletter